החזון הכלכלי - חברתי הפשוט שלנו

"אך טוב וחסד ירדפוני, כל ימי חיי ושבתי בבית ה' לאורך ימים .."

בשבילנו , זה לא חזון דתי, (בעיני הדתיים אנחנו חילונים גמורים ..)  אלא חזון אנושי, חברתי וכלכלי ממדרגה ראשונה.

חוק של הטבע האנושי, חוק של השפע, שנוצר הרבה לפנינו ויהיה הרבה אחרינו ...
וההגיון שלו מבחינתו כחברה מסחרית מאוד פשוט:

הכח הכי גדול בכלכלה, זה לקוח. בלי לקוח אין כלכלה. והכי נכון מוסרית וכלכלית , זה לעזור לו לממש את זה

עד עכשיו , כל הגופים הפיננסיים הגדולים רואים בלקוח סוג של יריב , ככל שידע ויבין פחות , ככל שישלם יותר , ככל שיהיה יותר ערפל , הפרד ומשול וקושי להשוות ,ככל שניתן להתווכח ולהתיש אותו ביום מבחן , כך ייטב לגופים, לא ללקוחות .. 

ואנחנו עוד ב1987 קמנו לשנות את זה והקמנו את חברת הייעוץ הפיננסי /פנסיוני הראשונה בישראל .

עד עכשיו , לא היינו גלויים לציבור , לא היתה לנו מחלקת שיווק , כל הלקוחות שלנו הגיעו מפה לאוזן , וגדלנו מאוד יפה. אבל לאור העידן הפיננסי החדש (*) והמצב הכלכלי בארץ , החלטנו להעלות את מודעות הציבור , ולאפשר ליותר לקוחות להבין ולעזור לעצמם ולמשפחותיהם .

 כולנו באמת עם אחד . התלויים זה בזה.   ועם  מרכיבי עוני גדלים והולכים - ובמיוחד אצל אנשים שעבדו ועובדים ... רבים מהם מנהלים בעברם... זו אך חובתו של כל אחד מאיתנו,  להתעורר למציאות של העידן הפיננסי החדש ולהתחיל לפעול אחרת . 

עם בעיות פנסיה גדלות והולכות - שאף ממשלה לא תפתור באמת ,  זה משהו שמחייב אותנו  כמומחים ואזרחים , לחלוק ולשתף את הידע שלנו ולעשות טוב ליותר אנשים - גם אם זה רק באינטרנט . 

חלק גדול מתשומת הלב שלנו מופנית לאנשי מקצוע המשמשים מרכזי השפעה והכוונה על הרבה אחרים הרואים בהם מקור להחלטות .

 רואי חשבון, מנהלי כספים ומשאבי אנוש בארגונים , עורכי דין וכד. - כל אלה בהרבה מקרים חורצים גורלות של אנשים מבלי דעת , מעצם העובדה שהינם נחשבים מובילי דעה , ואינם מעלים את המודעות והחובה להתנהל כלכלית באופן המותאם לעידן הפיננסי החדש.

להם שמורה פינה חמה אצלינו,  והדרכה קריטית שתשתפיע על מי שמתייעצים איתם. 

וכך תתקיים בחינת תעשה טוב ותעביר הלאה..

 מבחינתנו כולנו באמת אחד - ועם חלש כלכלית והולך כמו כל העולם , למצוק כלכלי פנסיוני פיננסי - זה משהו שבודאות ישפיע על כולנו לרעה... 

ולעם שלנו מגיע ואפשר משהו אחר משאר העולם.. 

זה החזון שלנו, כבר 28 שנים

הפרוייקטים הגדולים והיצירתיים ביותר שלנו, ב-20 שנים האחרונות, בוצעו על ידינו כ"שחקני נשמה".

  •   עיצוב וניהול מערכת סוציאלית חדשה לקבוצת אינטל בישראל
  •  עיצוב וניהול מערכת סוציאלית חדשה לקבוצת מוטורולה בישראל
  •  הקמת מערכת ייעוץ וליווי פרישה הגדולה בישראל.
  •  הקמת מערכת ייעוץ ולווי פיננסי רב תחומי – למנהלים בכירים בעודם מועסקים , ע"מ שלא להביאם לפרישה כשמאוחר מידי לתקן ולאחר ששילמו מיסים ועלויות כבדות ומיותרות  החסרות לפרנסתם. 
  • הקמת מערכת הבקרה הממוחשבת היחידה בישראל  לטובת האדם הפרטי  - על כל המעטפת הפיננסית שלו ושל משפחתו . וחסכון של סכומי עתק- הן מתוך כח המיקוח הגדול של הקבוהצ - הגדול מכוחו של כל לקוח בנפרד , והן מבחינת היכולת לוודא שמה שהושג, אכן קורה במציאות - וכך לחסוך סוכמי עתק  במאות אלפי ₪ ואף למעלה מכך למשפחה.
  • כח מיקוח רב עוצמה שאין לאדם ולארגון הבודד . יצירת קבוצת לקוחות מודעים בהיקף גדול אשר בשילוב ידע רב תחומי של המומחים המובילים בישראל, יוצרת כח מיקוח שאין לאדם הבודד. 

 

"זה לא לקוח, זה אדם כמוך. עשה עבורו את מה שהיית רוצה שיעשו עבורך"


רענן פז, מייסד קבוצת תמוז